عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 12

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون موقع مميز للبيع في منتجع فينيسيا

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع_مرسيليا بلوباى آسيا مرحلة فيرجينيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش في قرية لاسيرينا ريد كاربت المرحلة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في بانوراما للبيع – مفروش بالأجهزة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر في منتجع بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس يري البحر _تلال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلال العين السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلال العين السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بالتقسيط دور اول بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو الجولف في مرحلة الجولف باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش فى بانوراما بورتو 2.15 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم شاليه بفرش راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارورا بيتش العين السخنة – شاليه لقطة للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    اورورا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي غرفتين ببورتو السخنة – ايلاند

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في قرية بالم بيتش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية تقسيط- السخنة هيلز بالعين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة بورتو ايلاند مفروش للبيع بمشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمنتجع بورتو ساوث بيتش شاليه للبيع دور اول بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز للبيع قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس فى منتجع إمباير ريزورت بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع