عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 35

1,631 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأميز فيو علي الجولف مباشر - ليتل فينس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر شقه في بورتو السخنه على حمام السباحه

    Badr Homes logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالمرحله الاولى تطل على الفندق مباشرة

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بلو بلو للبيع -العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى ثلاث غرف بحرى بالعفش التكيفات عالبحيره

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شالية لقطه متشطب بالفرش في العين السخنة بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى شاليه علوي في العين السخنة بحري وبالاثات

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 دور أرضي بجاردن مفروشه

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بلومار الدوم غرفتين فيو اللاجون بول و بحر

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 7 أرضي بحديقة وبحمام سباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص توين في السوق سي فيو مفروشه مصطبه عاليه !!!!

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع كاريبيان 1 بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – AZHA (Taurina) العين السخنة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع فيو كامل عالبحر ف لافيستا السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 صف ثالث من البحر تشطيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس برايم لوكيشن فوري متشطب للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون مفروش استلام فوري في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في ازها شاليه مفروش برايم لوكيشن بحري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل فوري برايم لوكيشن في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن للبيع ف ازها مفروش بالاجهزة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لاجون فيو مفروش بالكامل للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه بحري أرضي 140م | 3 غرف | لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروشة بالكامل بإطلالة بانورامية على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - بحديقة - علي البحر مباشرة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 مصطبة-مميز مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…