شاليهات للبيع في السويس, صفحة 31

3,318 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 3 على البحر برووف

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي كورنر - موقع مميز في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع فى المونت جلاله العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مطل على البحر في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس سعر مميز في مرحلة الاهرامات بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 3 غرف على حمام سباحه فرش مميز بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية موقع مميز في الأهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مشروع بورتو السخنة سعر مميز بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول ع البحر في قرية كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع قرية ستلا دي ماري سي فيو 3 السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري 150م في لافيستا 6 السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول سينيور شاليه أرضي علي اللاجون ٣غرف | أزها

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور اول في قرية كورونادو مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني منتجع بورتو ساوث بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز بالتقسيط في بالم بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو عالبحر واللاجون–جي باي

    Arsam Real-estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قرية تيوليب فيلا للبيع Stand Alone العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر ف منتجع لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب 72متر بأقل سعر | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شالية متشطب | 116 متر | أزها السخنة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فيو البحر دايركت للبيع في السخنة

    متصدر

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز مناطق العين السخنه بمقدم700.000 بتكمله اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 64 متر فى بورتو كاريبيان العين السخنه

    Guides Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بمنتجع المونت جلالة السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع