شاليهات للبيع في السويس, صفحة 28

3,318 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثالث صف على البحر أرضي بحديقة في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل مع خدمات وتكييف هواء،بمقدم 330

    Crafters Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٦ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك جاهز للاستلام بفيو لاجون في بورتو السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر-فيو بحر+حمام سباحه+متشطب+استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة للبيع بياسيرا العين السخنة

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة بالفرش و التكيفات في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب بالكامل مقدم 465 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٦٧٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في BOHO السخنة استلام خلال 9 شهور

    Feeds logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش يطل علي البحر لاسيرينا السخنه متسلم

    New Avenue Real Estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + روف متشطب ومفروش

    We are consultancy logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهsea viewصف اول متشطب اسهل خطط سداد بتقسيط10سـ

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٢٨٬٤٢٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شاليه كورنر بالسخنة بإطلالة بحر وبسين وموقع مميز*

    Apex Real Estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 120م ذا جورف السخنه باقل سعر فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقرب استلام (تشطيب+مطبخ+تكييفات) ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشرة صف اول في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري ارضي بحديقة على البحر في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 60 متر تشطيب كامل بالفرش بتقسيط ل 8س

    Realm Properties logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة واستلام فوري.

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه140 بجاردن مرحله اولي متشطب فيو بحر بانوراما

    متصدر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي يجنينة فيو بحري استلام خلال سنه بخصم50%

    Realm Properties logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشره استلام فوري lavista elsokha

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع