شاليهات للبيع في السويس, صفحة 32

3,318 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في قرية بلاجيو 140م بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي سعر مميز في مرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة اهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع استلام فوري بمنتجع بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ارضي قرية جولدن كوست العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر مفروش بالكامل بجميع الأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بفيو على الجاردن والبسين

    New Avenue Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بحديقه في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في منتجع ستلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب بفيو عظيم علي البحر و pool

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في قرية اريج العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالتكييفات ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب بحديقة–لاسيرينا ريزورت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري للبيع في منتجع لاسييستا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في منتجع في لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري مع لافيستا العين السخنه بمقدم مليون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في قرية جولدن كوست العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول ع البحر في قرية بلاجيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م/ تشطيبvip/ دبل فيو على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000بخطوات للبحرمع لافيستا العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في العين السخنه قريه بلومار الدوم

    ABAZA for real estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م -مرسيليا بلو باي السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع