شاليهات للبيع في السويس, صفحة 36

3,318 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه بالم بيتش استلام فوري

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م 3 غرف للبيع فى تلال السخنه بفيو عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري صف اول علي البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في ماليبو العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن خاصه في لافيستا جاردن فيو مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (135متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (130متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو ساحر على البحر Finished بمقدم 930 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP فيو 100%على البحر بأجمد فيو+ تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شاليه بأطلاله علي البحر بالسخنه بقسط5س

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارض للبيع فى Azha el Sokhna

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (130متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في لافيستا جاردنز بالعين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش كاريبيان 1  بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تشطيب وفرش حديث ف مرحلة الهاواين بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة جاهز للسكن متشطب فيو مباشر للبحر-السخنة

    Remax The Address logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن متشطب استلام قريب في كاي العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع