عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 45

3,795 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الصفوة رؤية بانوراما بحر من كل الاتجاهات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر مطل على الجولف للبيع - بلانكا مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٨٬٨١٩٬٣٣٦ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في Silver Sands فيو متميزجدا

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٩١٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى مراسى كاتنيا يطل علي المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٠٦٬٢٥٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع في بلايا غزالة

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالكابينة للبيع استلام فوري ٤ غرف نوم ببلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر فيلا في أمواج موقع متميز فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب بدون اوفر بالقرب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٨٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل بالفرش والتكييفات يطل علي اللاجون

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 400 متر تشطيب راقي استلام فوري

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢١٥٬٦٧١ جنيه

    امتلك شقة 233متر بلوكيشن مميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٧١١٬٢٤٤ جنيه

    توين للبيع في بلايا غزالة على البحيرة

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر صف أول على البحيرة التسليم خلال سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ڤيلا في مراسي فيو مميز تشطيب فاخر بأقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق فيلا تاون هاوس في أريزو مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في لا فيستا باي مفروشه فيو علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو بحر ف لافيستا كاسكادا جوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 300 متر اطلالة بانورامية علي البحر

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على لاجون مزدوجة و خطوات من البحر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي 7 | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بتشطيب راقي للبيع في هاسيندا وايت

    Elegant Home logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢١٧٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 233م صف اول بحر ومكان متميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت فيلا ريسيل لاجوون فيو , باروس

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون بمقدم واقساط استلام فوري

    Premises logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع