عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 35

3,773 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دبل فيو بحر ولاجون تشطيب كامل في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دبل فيو بحر ولاجون تشطيب كامل في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دبل فيو بحر ولاجون تشطيب كامل في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دبل فيو بحر ولاجون تشطيب كامل في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بجر تشطيب كامل بمقدم 5% علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ اول صف بحيرة رمليه حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول علي البحر بمقدم 5% وقسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول علي البحر بمقدم 5% وقسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متطشب بالكامل بالتكيفات باطلاله

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت شاليه بفيو كامل على البحر للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه مرسي بغوش بأقل سعر استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالقرب من البحر بسعر مميز في أوجامي

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٢٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا بحري فيو خيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بروف 250م في الساحل سي شيل بلايا.

    Sedra Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي متشطبة بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي جاهز للسكن بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس يطل على بحر استلام قريب خصم على دفع كاش

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم على دفع كاش توين هاوس يطل على بحر استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة على اللاجون بإطلالة بحر بانورامية

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢١٬٣١٣٬٣٣٦ جنيه

    شاليه علوي – موقع مميز مباشر على البحر وفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9 سي فيو

    Square real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف اول ع البحر برايم لوكيشن-راس الحكمة

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بحديقة اول صف بحر

    Roots Development logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع