شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 18

693 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بانورامية على البحر بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية الروضة الساحل الشمالي

    Blu Real Estate Marketing logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ألماظة باي – ويست باي | شاليه ٢٦٦م + رووف ١١٣م | ف

    BGCO Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس فيو بحر رأس الحكمة | تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي للبيع – تلال، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٧٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي الساحل الشمالي شاليه للبيع بالفرش استلا فوري

    Property Hills  One logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه استلام فوري متشطب امام البحيرة بحري

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سينيور + روف صف ثاني جولف بأقل سعر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بروف واسع بإطلالة جولف بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Horizon علوي بإطلالة بحر في أفضل موقع بسيشل

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ثاني علوي النموذج الكبير 165م بمارينا6

    La Marina logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب فندقي برايم لوكيشن سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٥٩٬٣٢٥ جنيه

    شاليه برووف للبيع بدون اوفر مع اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٣٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 363م في هاسيندا باى

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مفروش بالكامل - Seashellالساحل الشمالي

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع إطلالة مباشرة على البحر و حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 4 غرف موقع مميز جدا باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في هاسيندا باي | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه ارضي بجاردن لوكيشن مميز بالفرش كامل

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (بلاج - سيدي عبد الرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٨٥٣٬١٦٦ جنيه

    شاليه علوي 4 غرف | سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شاليه متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام فوري ومتشطب بكامل - الساحل

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالفرش تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه مفروش بالكامل بالتكييفات صف اول جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع