عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 20

1,164 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 شقة مميزة بموقع ممتاز

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مارينا 4 شاليه أول علوي

    Dark Real estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 شاليه أرضي 120م مميز بجنينة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف فيو على البحر بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط 12 سنه فقط .

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقه 166 في الداون تاون بالعالمين بــفيو رائع

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بالفرش والاجهزة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة في لا فيستا كاسكادا

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م في الداون تاون العلمين فيو متميز بالخدمات

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دو بلكس فى مارينا 2

    Marina Home logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بول في لافيستا كاسكادا استلام فوري

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في العلميين الجديدة علي البحر وراقية

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٣٬٦٦١ جنيه

    شقة مفروشة 166م بفيو راقي في الداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م بالعلمين الجديدة بفيو بحر ومتكاملة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٢٬٨٧٣ جنيه

    شقة 178م بفيو مميز وسعر لقطة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٢٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 166م على البحر بأقل سعر فى العالمين الجديدة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول لاجون+بحر متشطبه 3غرف-فيو+لوكيشن خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥١٦٬٥٩٥ جنيه

    شقة 188م بفيو لاجون وابراج بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م في العلميين الجديدة بفيو متميز وبحري

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٢٦٧ جنيه

    امتلك شقه 173 بـفيو متميز | على البحر مباشرة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 157م في الداون تاون بالعالمين بأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالبة في مارينا 4 مع حديقة خلفية- الدورين

    Marina Home logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الابراج شقه جاهزه للمعاينه متشطبه مع مازيرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…