عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 17

1,164 عقارات أخرى
  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بنتهاوس للبيع 3غرف متشطب قسط علي 9 سنين

    Property Hills  One logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + روف علي اللاجون للبيع في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون جاهز للمعاينه بالعلمين بتقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة دوبلكس 160م في العلمين تشطيب كامل علي البحر

    Aqar Misr logo image

    ليفير العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 336م بأفضل فيو وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 182م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٧٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١١١٬٨٨٧ جنيه

    شقة ريسيل 232م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل336م بسعر لقطة ومكان مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 80 م (Porto Golf)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٣٧٩٬٧٥٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٤٬٤٩٢ جنيه

    شقة ريسيل 182م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٧٣٬٥١٢ جنيه

    شقة ريسيل172م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 240 م الساحل الشمالي - العلمين مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 350م بأكبر مساحة وأقل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 182م بأفضل سعر ومكان مميز في نورث ايدج

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 171م بأقل سعر و فيو بحر لاجون, نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتوين 280م بموقع مميز فى سيدى عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه vib بفيو بحري بمقدم 560 الف متاح تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…