عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 19

1,164 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في العلمين الجديده شقه 231م في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع داون تاون العالمين الجديده

    Zein for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٧٣٬٨٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمارشاليه ع البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بفيو على البحر بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٣٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 114 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250 متر في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٧٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 139 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالى قسط شهرى 49000 متشطب

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيلار الساحل الشمالى مقدم 737000

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB بمقدم 660 الف بالعلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع فيو البحيرة والابراج مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP متشطب استلام فوري علي لسان الوزراء مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروش في ستيلا الساحل استلام فوري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقهVIPبتدفع قسطها بنفسها بعائد ثابت70لف

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقه+جاردن117م صف اول متشطبه بسعر مميز+فيو+فور

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شاليه شايف بحر دابل فيوبقسط يصل الي 8ــــسـ

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شالية 150م دقايق من البحر مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية كامل التشطيب مكيف بالكامل مفروش بالكامل

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 6 – فرصة مميزة دوبلكس بحري

    Dark Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…