عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 24

1,164 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فرصة مميزة للي بيدور علي فيلا

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب شاليه للبحر موقع مميز جدا

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الساحل.. استلام فوري في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاجون قسط بأقل سعر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مارينا 5 نموذج الدورين بحديقة خلفية

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فى مارينا 7 165 متر دزر اول

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري ف قريه مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا +جاردن ادفع 1.800.000 أوكاش5 مليون

    Property Hills... logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا +جاردن ادفع 1.800.000 أوكاش5 مليون

    Property Hills... logo image

    سيا فيلاجيو, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين للبحر لسرعه البيع في سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين للبحر لسرعه البيع في سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…