شقق 3 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

502 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م في الداون تاون العلمين فيو متميز بالخدمات

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في العلميين الجديدة علي البحر وراقية

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٣٬٦٦١ جنيه

    شقة مفروشة 166م بفيو راقي في الداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م بالعلمين الجديدة بفيو بحر ومتكاملة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٢٬٨٧٣ جنيه

    شقة 178م بفيو مميز وسعر لقطة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٢٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 166م على البحر بأقل سعر فى العالمين الجديدة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول لاجون+بحر متشطبه 3غرف-فيو+لوكيشن خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥١٦٬٥٩٥ جنيه

    شقة 188م بفيو لاجون وابراج بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م في العلميين الجديدة بفيو متميز وبحري

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحيرة تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٢٦٧ جنيه

    امتلك شقه 173 بـفيو متميز | على البحر مباشرة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 157م في الداون تاون بالعالمين بأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات فى فوكا باى بجوار أورا

    Property  Hills. logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الابراج شقه جاهزه للمعاينه متشطبه مع مازيرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٧٬٧٦٠٬٤٠١ جنيه

    شقة فاخرة 174م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 194م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة vip للبحر2بأميز سعر+لوكيشن+جاهزه بفيو لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111متر في ساوث ميد بالتقسيط باقل اوفر

    Rikaz logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٥٤٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مزارين العلمين \كود الوحدة : SA01043

    Dk REAL ESTATE logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مزارين العلمين\كود الوحدة : SA01042

    Dk REAL ESTATE logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • كورونادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الساحل الشمالي,كورونادو

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 194م بفيو بحري وأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٣٢٦٬١٦٠ جنيه

    شقة فاخرة 184م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٣١٠٬٦٨٨ جنيه

    شقة 198م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬١١٥٬٩٢٦ جنيه

    شقة 387م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    3 غرفة