عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

8,770 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كون - مباني إدريس

    RE/MAX Everest logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كون - مباني إدريس

    RE/MAX Everest logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر بإطلالة البحر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر على اللاجون بسعر أقل سعر السوق، متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر على اللاجون بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسيل استلام قريب 95م موقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون في الصف الأول، بدون دفعة أولى على 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مسايا سيدى عبد الرحمن استلام 2026 باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية، متشطب ، مع تكيفات ،موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • مازيج فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز خطوات من البحر بمقدم 5% وقسط 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب استلام فوري بالساحل الشمالي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كورونادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الساحل الشمالي,كورونادو

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالتكيفات بمقدم 5% وقسط 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه إطلالة اللاجون متشطب بالتقسيط حتى 9 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمقدم 20% استفيد بالصيف وقسط الباقى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر تشطيب كامل مع تكييفات إطلاله لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا واترز متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقل سعر ريسيل ارضي بجاردن متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • فلو - جيو - ذا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 غرفة