عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

8,770 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري كامل التشطيب خطوات من البحيرة الرملية

    Roots Development logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في مراسي برايم لوكيشن فيو بحر مباشر

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استثمار استلام فورى شهر 12 جولف بورتو مارينا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شاليه 205 متر متشطب بجنينة قسط 7 سنين

    property hills Elite logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • ووترسايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شاليه 205 متر متشطب بجنينة قسط 7 سنين

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم يصل لـ42% شاليه متشطب بالتكييفات بالساحل

    Aqar Misr logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين اكبر تقسيمة سيلفر ساندز ريسيل بحري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠١٬٨٥٤ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالدور الثاني

    The Polygon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه موقع مميز جدا فيو لاجون Lyv رأس حكمة

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • ووتر شاليه - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه 92م ارضي في سكالا استلام سنه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مقدم 5% عالبحر ف سوديك سيزر وقسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٩٬٦٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بأقل مقدم و اميز موقع للبيع في زويا الساحل

    why solutions logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر باقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر مع اطول فترة تقسيط راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • يود

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 13
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بالسعر القديم في سيدي حنيش !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بحري سي فيو - مارينا مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر فرصه لامتلاك شاليه باطاله بحر علي 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بموقع مميز

    Roots Development logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه في هايد بارك 3مليون و700الف باقي7m

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات متشطبة في اوجامي رأس الحكمة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في اوجامي رأس الحكمة وتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى هايد بارك بالتقسيط على 8 سنوات

    CBE New Homes logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك على البحر فى مرسى باغوش وقسط على9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة