عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 43

8,748 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري باقساط تصل حتي 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شاليه غرفتين بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر للبيع في سيلفر ساندس بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطبة قرب البحر مدن رأس الحكمة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٥م متشطب بمقدم 5٪ في مدن رأس الحكمة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر بتقسيط - مدن الإمارتيه رأس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف ثاني مارينا بحري بإطلالة حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري متشطب ومفروش في مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٣٤٬٣٨٥ جنيه

    بتشطيب فاخر شاليه للبيع بحديقة خاصة استلام قريب

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي علي حمام سباحة للبيع في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع بموقع مميز في هاسيندا ويست غرفتين

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٨٦٬٧٨٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو حمام سباحه 2 غرفه هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م بحديقة خاصة متشطب بالكامل بأمواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع