عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 47

8,748 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | ديركشن وايت | تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بقسط مليون 900الف Double View

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استـــــلام شهــــور بخصم 31% متشطب ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | أزها الساحل الشمالي | 2 غرفة نوم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 3,000,000 استلام فورى مارينا 6

    Eastmark logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة لاجون | أزها الساحل الشمالي | 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن في رأس الحكمة – مقدم 10% فقط

    Pharos Real Estate logo image

    رمال, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 370 الف و قسط ع 10 س شاليه متشطب ف العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول ع البحر بشاطئ خاص بمقدم20% فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع في june - sodic اطلالة علي البحر

    Property Hills Star logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بخدمة فندقية فيو بحر بسعر مغرى متشطب بالتكيف

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ماستر دابل فيو علي البحر ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بانوراما فيو متشطب بالتكيفات قسط 10س

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأفضل سعر في الماركت حالياً مارينا فيوز للبيع

    CRV Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر\تشطيب فندقي\ف الساحل الشمالي

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للامتلاك في واحدة من أفضل مشروعات الساح

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع غرفتين بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت شاليه للبيع في مشروع جون سوديك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام متشطب في فوكا باي راس الحكمة الساحل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل - راس الحكمة- استلام فوري- 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شالية مطل للاجون مقدم 600 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع