عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

8,770 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم باطلاله على اللجون مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط الى 10 سنوات شالسه للبيع باطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره علي اللاجون متشطبه بالكامل مقدم 1,9

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا واتر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي يطل على مسبحين، بحري، 100%

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٩٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي حمام السباحة - مارينا 2 - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على المارينا مباشرة بحري في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه 107م للبيع فيو مميز متشطب بالكامل

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالروف شاليه مائي 141م للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٥٩٧٬١٦٩ جنيه

    شاليه للبيع 190م متشطب بالكامل وبأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر باقل سعر متشطب 2 غرفه

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح اقل سعر شاليه باطلاله علي البحر متشطب 2غرف

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم شاليه باطلاله علي البحر 2 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوات للشاطئ في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بحديقة للبيع في مار باي راس الحكمة

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمة فندقية تشطيب كامل على الاجوون

    Inn Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري 100% متشطب بالكامل للبيع في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مباشر علي المارينا بأطلالة البحر مفروش

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في هاسيندا ويست رأس الحكمه

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لقطه باقل سعر في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5%مقدم شاليه بالتقسيط حتي 10 سنوات

    Square Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة