عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

8,763 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى متشطب دابل فيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٥٠٧٬٨٢١ جنيه

    لوفت 120 م فيو لاجون متشطب بالكامل للبيع فى سى شل

    TREX logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مباشره على لجون - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    العبد ريزورت, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90 م الساحل الشمالي - رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس يري البحر للبيع بالفرش في بيانكي

    New Avenue Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٥٥٬٦٨٨ جنيه

    تاون هاوس فيو بحر متشطب للبيع في LVLS راس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٤٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بروف ڤيو علي حمام سباحة بحرى استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بجاردن للبيع ماونتن فيو راس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب استلام فوري في قطاميه كوست

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في لافيستا باي على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٤٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٦٨٠٬١١٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب مباشر على اللاجون في ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه مميز براس الحكمه اقساط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٦٨١٬٧٥٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 2نوم ارضي بجاردن فيوpool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك علي البحـر متشطـب بالتكييفات و الفرش..

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 1 شاليه تانى علوى بإطلالة مميزة

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٨٤٬٦١٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 2 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف 130 متر متشطب فيو لاندسكيب في امواج

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على كريستال لاجون Finished+ACs+Kitche

    Falcon for Real Estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    580 ألف = صف أول لاجون + Sea View - تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف فوري ومتشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف استلام فوري (متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة