شقق 2 غرفة نوم للبيع في ذا مد

8 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة 10 سنوات، 5% مقدم، شاليه غرفتين على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الفاخر 2 غرفة في ذا ميد راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أحلام على شاطئ البحر مكون من غرفتي نوم – ادف

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن بفيو مباشر على الاجون فى ذا ميد

    Property  Hills. logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف شالية دبل فيو تشطيب كامل قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم لاجون شاليه متشطب بالكامل- قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فندقيه متشطبه بالكامل بشاطئ خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • فلو - جيو - ذا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 غرفة