شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 50

7,833 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر هاسيندا ويست

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 2 Bedrooms The Waterway North Coast

    Maskan Consultancy logo image

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 77م للبيع الساحل الشمالي - سيدي عبدالرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 2 غرف نوم | يونيو الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Dayz Marina شاليه 95 متر جاهزة للاستلام في قلب

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو 10% مقدم بالتقسيط حتي 7سنوات

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمات فندقية استلام خلال سنة

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 127م للبيع في سيلفرساندس استلام شهور

    Spade consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٩٠٤٬٨٥١ جنيه

    شاليه للبيع في مرسى باغوش على اللاجون علي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٨٤٬٠٥١ جنيه

    شاليه للبيع في رملة راس الحكمه فيو مميز علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة للبيع في كاتنيا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي مفروش+جاردن بفيو علي البحر للبيع ريسيل

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه للبيع ريسيل بموق مميز+ الفرش - فوكا باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري على حمام السباحة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في إماريتس هايتس-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة واسعة مفروش للبيع ف بيانكي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع