شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 24

7,845 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي فية علي البحر مباشر

    property hills Elite logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في مراسي فيو كامل علي بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحيرة للبيع بأفضل سعر في مارباي

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٢٤٧٬٦٥١ جنيه

    شالية متشطب بالكامل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على حمام السباحة في مراسي مارينا 1

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة بالفرش و الاجهزة في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع مدن رأس الحكمه بحري 100م للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطبة مساحة 102م بالساحل الشمالي قسط

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٦٣١٬٩٨٥ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في Hacienda West – مرحلة Almond

    Beltone logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا 1 – قريب من القنال

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبsuperluxe شاليه بفيو (( بحر + lagoon )) تحفة

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحة مباشرة شاليه للبيع في جايا

    Aspire Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٦٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة وإطلالة بحر – لافيستا رأس الحكمة

    Next Door Consultancy logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 259م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن على اللاجوون مباشرة - فايا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٨٥٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬١٥٧٬٨٩٥ جنيه

    شاليه 115م للبيع في Zoya سيدي عبد الرحمن

    AQAR One For Realestate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في فوكا باي صف أول لاجون مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بإطلالة مباشرة على حمام السباحة ف مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز – إطلالة مباشرة على اللاجون والبحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالمطبخ والتكييفات علي اللاجون

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه YOUD – رأس الحكمة | الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب 135 متر بالمطبخ والتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع