شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مدن أبوظبي

93 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 65م² لقطه برايم لوكيشن اوبن فيو لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 48م رأس الحكمة - Moodon المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة بخدمات فندقية في Modon مرحله Wadi Yemm

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٣م غرفة واحدة تشطيب كامل في بيتش بلازا - مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٩٢م غرفة واحدة متشطب في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في مدن رأس الحكمه - بمقدم 650 الف

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600K امتلك شاليه متشطب في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في اميز لوكيشن في مدن راس الحكمة تقسيط 8سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات على البحر دايركت فى مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب بالتكييفات فيو بحر دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه كورنر فاخر مجهز بالكامل تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع من مدن الاماراتية

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١ غرفة يطل على البحر مباشراً فى وادي يام مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٨٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهSEA VIEW فرصتك لعالم A Classمن بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٢٢٣٬٣٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع بتسهيلات على 8 سنوات (مدن)

    RE/MAX Avalon logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شاليه باطلاله علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز في مدن رأس الحكمة، دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر احلى مشروع فى رأس الحكمة قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 600,000 اقساط على 8 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مدن الاماراتيه اطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه للبيع متشطب بالكامل في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع