عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 12

758 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر 3 في 1 مطل على الجولف و البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور مفروش بالكامل بإطلالة على المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع أو لايجار فى هاسيندا باى الساحل الشمال

    Shield - DR3 logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل تشطيب موقع مميز في مراسي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش اقرب زون م البحر مرحله اولي اقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي بلانكا

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٥٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديويلينج بفرش جديد موقع متميز جدا

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في مراسي بلانكا –مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيردي مراسي الساحل الشمالي

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر دوبلكس بالفرش استلام فوري في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تلال الساحل الشمالي يري البحر استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بحري متشطب بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو شاليه للبيع في سي شيل الساحل الشمالي

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٦٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر سينيور روف متشطب ومفروش اول صف جولف

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسي كاتانيا الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فاخر للبيع يشمل الفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع 146م بحديقة خاصة تشطيب وفرش كامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز وإطلالة مباشرة على المارينا

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور 175م² للبيع 3 غرف نوم موقع ممتاز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو على لايك و جولف شاليه فى بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى فيردي مراسي باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص و جاكوزي موقع مميز مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شيل شاليه ارضى بجاردن و برايفت بول للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي مارينا ٢ تشطيب كامل بالاجهزه بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه أرضي بأقل سعر في هاسيندا باي للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…