عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 10

758 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه مفروش بإطلالة بحرية كاملة في سيشل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش بالكامل للبيع بحديقة 230م

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 220م أرضي بحديقة بحري صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري مميز يطل على حمام سباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 170م في مارينا مراسي بحري وحديقة خاصة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا سيدي عبد الرحمن فيلا للبيع صف ثالث من البحر

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة للبيع في هاسيندا وايت

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف أول جولف بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرة بموقع نادر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل الساحل الشمالي شاليه ارضي مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه أرضي بجاردن صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل شاليه 187م متشطب برايفت pool ف سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو في افضل لوكيشن في هاسيندا باي

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع صف ثاني بإطلالة واسعة للجولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع مفروش فرش راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا بينتهاوس مفروش بالكامل سي فيو

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شاليه 175م بجاردن فوري بتقسيط -مفروش-ف هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 2 مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في أمواج أقل من سعر السوق

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى جريك مراسي بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فى مارينا2 مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر علي المارينا شاليه للبيع في مارينا مراسي

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – هاسيندا باي 170 متر

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…