عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 13

758 عقارات أخرى
  • 8

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل مفروش بالكامل برايم فيو لاجوون

    Square real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه برووف 90 متر بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه متشطب بالكامل بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه على حمام السباحة بالفرش هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة قريب من المارينا في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٥٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع يطل علي حمام السباحة استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ومفروشة - جي فيلا استلام فوري - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع بإطلالة كلوب هاوس وفيو بحر

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شاليه روف مفروش بأقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف أول جولف بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه أرضي بجاردن صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في أمواج مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنيور شاليه مميز للبيع صف ثاني جولف بحديقة خاصة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مراسي ارضي جاردن لاجون مباشر مفروش سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة كورنر تاون هاوس موقع متميز متشطب

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه في هاسيندا باي موقع متميز,جاردن خاصة

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع استلام فوري و متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٦٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع و علي اقساط حتي 2028 فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع استلام فوري و مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا سيدي عبد الرحمن شاليه ارضي للبيع مفروش

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش علي القنال مباشره في مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاصه للبيع في مراسي مفروش باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر سينيور روف متشطب صف اول علي الجولف

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع في هايسيندا باي صف أول جولف

    Home Select for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…