بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 18

902 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل مُجهز بوحدات تكييف وإطلالة على البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 7 فيلا فاخرة أول صف بحر

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس للبيع مارينا ٥ تالت صف بحيرة رمليه

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٧٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماراسي – بلانكا

    Properties-Today.com logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • روزانا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,روزانا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة 275م متشطب ومفروش | صف اول علي البحر

    Gate real estate marketing logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في تلال الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي البحيرة و الجولف في هاسيندا

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هاسيندا باي راس الحكمه

    Ammaier for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٩٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة أمام اللاجون مباشرة Near the beach

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١١٤٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • القطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٥٦٦٬٤٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    3 - 7+ غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في "أمواج".. البحر مش بس فيو، ده أسلوب حياة!

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر بارض ١٠٠٠ متر و حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٣٠ متر مربع

    ٤٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا في سي شيل باقل سعر

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا متشطبه في سي شيل

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع استثنائي للبيع|مارينا 5 – لسان الوزراء

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | موقع مميز | فرصة مميزة للاستثمار

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-تجمع بين الموقع المميز المساحات الكبيرة

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل فيو على البحرللبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مراسي – Arezzo

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    3 - 5 غرفة