بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

902 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٢ متر مربع

    ١٧٤٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دي مش فيلا وبس… دي أعلى مستوى من الرفاهية

    Inspire Homes logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا مفروشة بوول في

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا باي بالفرش في اول U تري البحر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 760م 5 غرف سي شيل تشطيب كامل + كابينة

    Apex Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أزار ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,آزار آيلند

    3 - 7 غرفة

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فوكا باي للبيع | صف أول علي البحر

    The Broker EG logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٦ متر مربع

    ٣٢٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي Veneto فيو مميز

    The Broker EG logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مزارين العلمين مفروشة بالكامل

    The Broker EG logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه اول صف بحيرة لوكيشن مميز اطلاله رائعه

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا جوهره اول صف بحر صريح لوكيشن مميز سعر فرصه

مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • دوز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة وكابين للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر أقل من سعر السوق، لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس sea viewتشطيب فندقى مفروش بالكامل للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر في أمواج | مفروشة بالكامل وجاهزة

    Merak Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٦٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ١٧٤٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • جيفييرا كواي سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠١٤٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,جيفييرا كواي سايد

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٤٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالفرش كامل مع حمام سباحة تطل على البحر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة خاص واطلالة على الجولف

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٣١٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر قريه آمواج الساحل الشمالي للبيع ب

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone for sale rtm under market price

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيزن

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alqamzi
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سيزين

    2 - 6 غرفة