بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 16

902 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا Ultra Super Lux في Marina 7

    عقار مارينا logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لاجون فيو باقل سعر - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف الأول في صافي بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مارسيليا بيتش 5

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص - مراسي فينتو

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخرة 678م موقع بحري وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٦٧٨ متر مربع

    ١١٧٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ الساحل الشمالى اول صف بحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – مارينا 5 فرصة مميزة لامتلاك فيلا بحرى

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ اول صف بحيرة صخرية حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لفلز في رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ليفيلز من ماونتن فيو

    3 - 5 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP مارينا 5 ع لسان الوزراء استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمه متشطبه صف اول علي بحيرة في مارينا ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر استلام فوري بمقدم5%.

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف أول بحر للبيع في مارسيليا بيتش 4-فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • ايكو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٨٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,منتجع ايكو

    2 - 4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر صف رابع بحر بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٤١٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بغزالة باي شايفة البحر مباشرآ

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون دابل فيو لاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى و ارخص فيلا على البحر فى تلال تشطيب خمس نجوم

    Badr Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 4 غرف تشطيب اونر في بلانكا مراسي

    I-Zone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • لافيستا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,لافيستا راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا على حمام السباحه واطلاله بحريه بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة اول صف علي البحر | مفروشة بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا رأس الحكمة: فيلا الأحلام على البح

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول بحر | لوكيشن مميز |خصوصية عالية

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحر للبيع في مارينا 5 – لسان الوزراء

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠١٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    3 - 6 غرفة