عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 28

5,476 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة لشاليه 2غرفة ماونتن فيوراس الحكمةبالفرش

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة بموقع متميز علي البول دايركت في مراسي

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 3,000,000 استلام فورى مارينا 6

    Eastmark logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي لسان الوزراء شاليه فندقي استلام فوري دابل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول ع البحر بشاطئ خاص بمقدم20% فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ڤيلاچ مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي

    3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول ع البحر بجوار RIXIOS جاهز للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في مارينا 5 | الساحل الشمالي

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب و مفروش بالاجهزه في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو فيلا صف تاني من البحر فرش مميز اول استخدام

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو الساحل الشمالى 275متر للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مرسيليا لاند

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأفضل سعر في الماركت حالياً مارينا فيوز للبيع

    CRV Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر\تشطيب فندقي\ف الساحل الشمالي

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للامتلاك في واحدة من أفضل مشروعات الساح

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بشاطئ خاص VIP فندقي ع مارينا اليخوت لسان الوزراء

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٦٤٬٦٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر ايلاند

    3 - 7 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر علي المارينا شاليه للبيع في مارينا مراسي

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٣٨٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – هاسيندا باي 170 متر

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه بالسعر القديم ف ماونتين فيو

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة فى هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دقيقة للبحر في مدن ابو ظبي متشطب اقل سعر

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ألما العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر 3 غرف في مراسي - لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس استلام فوري دبل فيوو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف أول على البحر متشطب بالأجهزة

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة في مراسي- استرخاء وفخامة في أرقى موقع

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتشطيب والفرش والتكييفات في مارينا

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زويا غزالة باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٢٦٬٣٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زويا

    2 - 6 غرفة