عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 20

5,476 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه فيلا فى ستيلا هايتس - السال الشمال

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا فى ستيلا هايتس-الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر شاليه في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس شاليه 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أجمل فلل الساحل قريه ستيلا هايتس عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استيلا هايتس الساحل الشمالى - شاليه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • وايت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    GV Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,وايت ساند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل-شاليه 160 متر- مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب و مفروش بالأجهزة و التكيفات بحديقة موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شاليه فاخر مفروش خطوات من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • براندد ريزيدنسز في سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه خاااااااصه ١١٠ متر عباره عن غرفتين

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي شاليا 170متر 3غرف نوم

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- لساحل الشمالى - مفروشة بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت في ستيلا هايتس شاليه120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا في ستيلا هايتس مفروش 150 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استيلا هايتس الساحل الشمالى - شاليه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- شاليه 120م-متشطبة مفروشة بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240 متر استلام فورى ز مفروش بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٣٥٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة