عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 29

801 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٩٬٤٣٦٬٣١٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 3 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 2 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 1 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون متشطب بالفرش والاجهزة-سى فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لافيستا رأس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    CRV Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه يري البحر

    CRV Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر في راس الحكمه قسط 100 الف شهريا

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر مباشرة فيلا فاخرة متشطبة بحمام السباحة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش في افضل مدن الساحل - فيلا فاخرة متشطبة بتكيفات

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية للبيع مفروشة بالتكيفات والاجهزة

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٥١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحه مباشره شاليه للبيع في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بمقدم 5% فقط في مدن راس الحكمه

    ERE Investments logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على البحر بقسط على 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع 4 غرف بقسط على8 سنين بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر بقسط 8 سنين و مقدم5%

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على البحر بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف صف اول على البحر جاهزة على الاستلام

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٤ متر مربع

    ٣٧٤٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا باى-توين هاوس-متشطب

    Premises logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | لا فيستا

    Good Vibe Homes logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…