عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 31

801 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول للبيع استلام قريب بقسط9سنين

    Apart Real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيشور هايد بارك بسعر 8 مليون فقط

    Conquer Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شاليه 111م رودس القديمه فيو بحر وبول فوري3pr

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطههه ارضي بجاردن سي فيو متشطيب بالعفش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز – إطلالة مباشرة على اللاجون والبحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    كبينه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية GAIA راس الحكمة مفروشة علي البحر

    Misr engineering and development company logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة GAIA فندقية راس الحكمة مفروشة علي البحر

    متصدر

    Misr engineering and development company logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    كبينه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية في راس الحكمة علي البحر مفروشة

    Misr engineering and development company logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية GAIA فندقي راس الحكمة مفروشة علي البحر

    Misr engineering and development company logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر ماونتن فيو, الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع مميز في ماونتن فيو

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سي شور جاهز للسكن تشطيب فاخر

    Conquer Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٣٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل / شاليه 111م رودس القديمه فيو بحر وبول فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    كبينه

    ١١٬٩٣٢٬١٨٤ جنيه

    كابانا فاخرة مفروشة للبيع بإطلالة مباشرة على البحر

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في La Vista Ras El Hekma | حديقة خاصة

    Beltone logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا رأس الحكمة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تشطيب كامل بالتكيفات والفرش لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي استلام فورى فيو بحر - ماونتن فيو الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- ارضي ب جاردن متشطب و مفروش بالكامل سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه ريسيل متشطب بالفرش والاجهزة9.4 توتال

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦١١٬١١١ جنيه

    شاليه فندقي بالفرش كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    كبينه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى اول صف على البحر كاملة الفرش بسعر لقطة

    Corporate Deals logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه هيزيل في هاسيندا ويست بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وامتلك شاليه متشطب فى JEFAIRA

    Horizen For Real Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٧٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كامل التشطيب ومفروش للبيع في جايا

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…