عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 30

801 عقارات أخرى
  • 26

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مفروش بالكامل – ماونتن فيو رأس الحكمة

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شالية 3 غرف في راس الحكمه فيو مميز نص مفروش

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين استلام نص مفروش بالتكيفات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين نص مفروش فيو مميز لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين باقل سعر لوكيشن مميز استلام نص مفروش

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية نص مفروش في راس الحكمة لوكيشن واسعار مميزة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في جايا، الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة استلام فوري مفروش بالتكيفات في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري تشكيب كامل بالفرش في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش لقطه في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على اللاجون متشطبة استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية مفروش بالكامل | 92 متر | ماونتن فيو

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٧٣٨٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام 6 شهور فقط بقسط على 9 سنين

    Apart Real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله مزدوجه على لاجون للبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ستلام قريب بقسط على 9 سنين فقط .

    Apart Real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٣٥٤٬٧٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو على البحر و لاجون بقسط على 9 سنين

    Apart Real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو لاجم بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع لاجون فيو بالكامل بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر بالكامل متشطب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف للبيع فيو على البحر بالكامل استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٢٨٬٣٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو لاجون استلام قريب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…