عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 25

801 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل علي اعلي تبه بحرى صريح متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٨١١٬٠٢٨ جنيه

    لوفت مفروش بالكامل بالتكيفات في جون سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف مفروش بحري | اطلالة لاجون جاهز للسكن

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر متشطب بالفرش والاجهزة-برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف --سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمه بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف- سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس يرى البحر بحري متشطب - ماونتن فيو

    Wdeals for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه ارضي بجاردن متشطب ومفروش شايف بحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجاردن للبيع في لافيستا راس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو راس الحكمة 85م اطلالة بحر مفروش

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب استلام فوري بالفرش صف اول ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري للبيع فيو مميز على البحر متشطب .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو مميز صف اول باقل سعر في الساحل

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على حمام سباحه بقسط 4 سنين.

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 252متر ماونتن فيو راس الحكمه

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطلاله علي البحر اول سعر للطرح متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو ديبلو باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في اول مرحله من مدن باطلاله علي بحر باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 167 متر ماونتن فيو راس الحكمه باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل استلام فوري متشطب بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٠ متر عالبحر بمقدم ٥٪

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ماونتن فيو الساحل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة | مفروش بالكا

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو راس الحكمه باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…