عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 10

743 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو راس الحكمة، الساحل

    Property Network logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 3 غرف متشطب | بجريك ايلاند خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس متشطب sea view &pool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت توين بثلاث غرف نوم، متوفرة للبيع في جون سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • نايا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,نايا باي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٤٧٬٣٠٩ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو لاجون متشطب و غرفه ناني

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬١٦٠٬٦١٨ جنيه

    استلم فيلتك النهاردة في قلب رأس الحكمة

    D.Signature logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ١٦٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٥٦٬٠٧٥ جنيه

    شاليه للبيع مرحله ماستك 1 غرفه 2 حمام بموقع مميز

    متصدر

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا من إنيرشيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا شاليه للبيع دور ارضي كامل التشطيب غرفتين

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها توين هاوس 3 غرف نوم تشطيب كامل

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر شاليه 3نوم ارضي بجاردن مفروش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 3نوم ارضي بجاردن فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • فندق وريزيدنس لو جراي بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 28

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع ريسيل راس الحكمة ماونتن

    clear scope logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب ومفروش فيو البحر

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الان في راس الحكمة مارسيليا ( بيتش 5)

    متصدر

    JMG logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في Koun رأس الحكمة بإطلالة ساحلية

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    A Full Sea view chalet 2BR for sale in north coast

    D.Signature logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • صافيا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,صافيا

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل مفروش بالاجهزة استلام فوي فيو لاندسكيب

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالفرش والاجهزة فيو البحر توتال 11.5 في جريك

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل متشطب بالفرش والاجهزة توتال9.5 لقطه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف شالية دبل فيو تشطيب كامل قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٥٨٬٧٥٠ جنيه

    جايا ستوديو الدور الارضي للبيع متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • سي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…