شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 15

715 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130 م للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 140م بحديقة خاصة في بلانكا مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي بحديقة قريب من المارينا واللاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس مفروش و جاهز للسكن للبيع في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر فرش راقي بوول فيو بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٠٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3غرف مفروش بالكامل أوبن فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٠١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز جدا | إطلاله مميزه | الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمراسي مارينا 2غرفة مفروش بالكامل

    Massar logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين | متشطب بالكامل | إطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٠٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز مفروش بالكامل برايم فيو دايركت لاجوون

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بجاردن بسعر لقطة في مراسي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية في مراسي باقل سعر لوكيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع علي اللاجون مباشره - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اللاجون مباشره شاليه غرفتين للبيع - مارينا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شاليه متشطب بالفرش والتكييفات في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يري حمام السباحة و البحيرة - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة للسكن أو الاستثمار ستوديو متشطب للبيع

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا فيوز فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مراسي إعمار –لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 – مراسي الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع