شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 12

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش مراسي للبيع اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مارينا مراسي مفروش بالكامل اعمار موقع مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٥٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز صف اول علي اللاجون مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري في مراسي من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٩٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع مفروش بالكامل بالاجهزة فى مراسى

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP متشطب استلام فوري في سولين الساحل الشمال

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في مراسي مع فيو رائع على حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ببلانكا مراسي | فيو مفتوح جولف وبحيرة

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع مفروش بالكامل و استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي فيردي للبيع شالية أرضي حديقة 165م فرش مستورد

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3غرف 146م على اللاجون مباشرةواجهة بحري

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش و التكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في مراسي – بلانكا بحرى بالكامل

    SKEEP logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل بالاجهزه فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح بحري في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع مفروش بالكامل يطل علي مساحه واسعه

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٧١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على اللاجون والبحيرة مفروش بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل علي مساحات خضراء للبيع

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٦٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل 3 غرف يطل علي البحر موقع مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالكامل جاهز للاستلام مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بإطلالة فاخرة على المارينا والبحر

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر لسان الوزراء استلام فوري مفروش

    Selection Code logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع مفروش في مراسي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بغرفة نوم واحدة للبيع في مرسى ماراسي 1.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع