عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 7

778 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شاليه تشطيب راقي بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور أول بفيو مباشرة على اللاجون جاهز للسكن

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بجاردن خاصة و فيو على اللاجون

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف اول لاجون مفروشة استلام فوري ف فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بمطبخ وتكيفات صف اول لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي موقع مميز فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع على البحر مباشرة - فوكا باى

    Marina Home logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 3 غرف مفروش بالكامل سي فيو ودايركت بول

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع البحر متشطبه بالفرش والاجهزه باقل سعر-الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه شايفه البحربخصم كبير 40% في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تالت من البحر فوكا باي – جاهزة 2025

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه علي اللاجون باكبر مساحه جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فـيـلا بسعر لقطه متشطبه فيو بحر في قلب - الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٣٠٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطير مصر-فوكا باى-لوفت غرفتين-متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطوير مصر-فوكاباى-لوفت متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون مباشر بأقل مقدم في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر متشطب بالكامل بالتقسيط على 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع