عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 8

778 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي فاخر للبيع في فوكا باي الساحل الشمالى

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو بانورامي على الاجون، متشطب بالكامل استلام فوري

    Selective logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي الـــ pool للبيع في قلب الساحل باقل سعر

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٤٣٬٨٠٠ جنيه

    شاليه باقل سعر علي البحر و لاجون في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز في فوكا باي اطلالة علي البحر

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجون بحديقة 270م | مفروش

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر متشطب فى فوكا باى بجانب سيشور وهاسيندا

    Property  Hills. logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الساحل الشمالي من تطوير مصر قسط ع 15 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز متشطب على لاجون مباشره استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن جاهز للسكن تشطيب كامل ديركت لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه تطل على اللاجون فى فوكا باى الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وأقل سعر في السوق شالية سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس225م اقل سعر استلام فوري متشطبه فيو لاجون

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شالية في فوكا باي تشطيب كامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في فوكا باي الساحل الشمالي شاليه متشطب

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شلية مستقل ارضي مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    متصدر

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر توين-على لاجون مباشرة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-فيو بحر-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مجهز بالكامل بتصميم الجزر بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢١٬٦٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مميز بإطلاله بحر كامله بتقسيط 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مباشر على البحر بأقل مقدم على 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة بالكامل مطل علي البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع