عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 3

778 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٧٧٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مفروش بالكامل علي اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب فيو علي البحر بالساحل الشمالي

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شالية ارضي بجاردن برايم لوكيشن ع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن تشطيب فندقي ف فوكا باي بنص سعره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي للبيع كمبوند فوكا باي الساحل الشمالي

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فوكا باي | رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوكا باي | رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في فوكا باي رأس الحكمة | شاليه أرضي 190م

    Aqarpedia For Resale logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – فوكا باي | رأس الحكمة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي بسعر أقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة فاخرة

    Spade consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش 3 غرف بحديقة للبيع في فوكا باي

    Property Network logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوكا باي | رأس الحكمة - على اللاجون

    Flag square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 120م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في فوكا باي كود الوحده: SA0968

    Dk REAL ESTATE logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٢٧٬٢٢٠ جنيه

    شالية فيو بانورامي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر مقدمك هو خصمك 50%+ قسط 8سنين بجوار فوكا

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع بافضل لوكشن في المشروع

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م متشطب+حديقه استلام فورى مقدم3.5 مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البحر متشطب اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب اقساط تصل ل ١٠ سنين

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع