عقارات للبيع في جيفيرا

249 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع لاجون | حديقة خاصة

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر على اللاجون في جفيرا آيلا بإطلالات خلاب

    Arabia For Real estate logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٨١١٬٣٥٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر في جيفيرا - موقع مميز قسط ع 10س

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع راس الحكمة (جيفيرا) 91 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٤٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا ذا فيرل II

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجوون فيو في ايلا بموقع مميز

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • ڤايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٧٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٨٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه متشطب لوكيشن مميز تقسيط 7 سنوات | جيفيرا

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٩١٣٬٣٠٠ جنيه

    "وحدتك متشطبة بالكامل باطلالة على البحر في جفيرا

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٨٬٣٨٧٬٢٥٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب بالكامل بمقدم 5% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شاليه أرضي حديقة 150م | علي حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف اول على اللاجون في جيفيرا

    RE/MAX Everest logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلا جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٧٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,ايلا جيفيرا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب جيفيرا دايركت علي اللاجون

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جفيرا

    Gold Routes logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لاعادة البيع 5 غرف + جاردن

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • فيرل جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٦٨٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,فيرل جيفيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه كبيره بسعر لقطه علي

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي، جيفيرا شاليه 3 غرف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ارضي بجاردن مساحه 91 متر وجاردن

    West Field Property Consultancy logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع اطلالة ع البحر في جيفيرا

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا من إنيرشيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٣٧٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    استوديو, 1 - 2 غرفة