عقارات للبيع في جيفيرا, صفحة 3

248 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش حياة المدينة | شاليه 3 غرف | جيفيرا الساحل

    Apart Real estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز اطلالة مميزة متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٥٤٬٩٦٥ جنيه

    بتسهيلات على 6 سنين اميز موقع فى راس الحكمة

    Remax Professional. logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شاليه ريسيل 3غرف في جيفيرا الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (148m) للبيع في جيفييرا مقدم 5% و قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في جيفيرا لاجون تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو مائي ب فسط ل 10 سنين

    متصدر

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتقسيط فى جيفيرا قرب جون راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٢٤٬٥٠٠ جنيه

    دايركت ع البحر شاليه في جيفيرا موقع مميز قسط ع10س

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 161م استلام شهور لوكيشن مميز 3غرف+غرفةمربية

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه جاهزةللمعاينه فيو مميز 195م² تكلمه اقساط

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي لاجون متطشب بالكامل غرفتين فى جيفيرا

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SEA VIEW STANDALONE بسعر شالية استلام سنه متشطب

    Corporate Deals logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    7

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات مساحة كبيرة جدااستلام 2026 فيو بسين متشطب

    Corporate Deals logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه145م بفيو بحر متشطب بالتكييفات بمقدم 2 مليون

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة ريسيل 30 م ( jefaira ) الساحل الشمالى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جيفيرا – مرحلة Ayla | فيو لاجون

    Beltone logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل للبيع متطشب بالكامل اطلالة علي اللجون

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كوادرو للبيع بافضل سعر بكمبوند جفيرا

    Gold Routes logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مفيش حاجة تفصل بينك وبين المياة

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في راس الحكمة تقسيط 10 سنوات

    Property Hills Star logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٥٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اليونان جاتلك لحد عندك في جيفيرا

    Inspire Homes logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شاليه ريسيل فوري في جيفيرا الساحل باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع