عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 15

537 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP للبيع فى اوجامى رأس الحكمه( سوديك Sodic)

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف علي افضل اطلاله اوجامي راس الحكمه

    Compound Hekaya logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله ع البحر من كل الغرف شاليه للبيع متشطبه +AC

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه متشطب للبيع بأقل مقدم علي 8س مع سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم علي 10 سنين شاليه متشطب للبيع في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 230م تطل علي البحر في اوجامي سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 230م تطل علي البحر في اوجامي سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة فيو البحر واللاجون 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوار نوبو مقدم 5% فقط قسط 10 سنين فيو مميز !

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك يري بحر باقل سعر مقدم 5%فقط قسط 10 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فيو بحر بمقدم 5% فقط وقسط 10 سنوات لااول مره

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في راس الحكمة سوديك تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في سوديك راس الحكمة غرفتين على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا vib بمقدم 450الف متشطب علي البحر مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شالية فيو بحر تشطيب كامل علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية بجاردن دبل فيو تشطيب كامل 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم |تشطيب+ACs | صف اول| دابل فيو بحر ولاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزه للبيع 5%مقدم الصف الرابع @اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع 5%مقدم-10سنين@الساحل_الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز متشطب بمقدم 5%اقساط حتى 8سنين

    IRTKAZ logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٥٩٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع لاجون فيو \10%مقدم @اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع