عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 14

537 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين على البحر بسعر قديم في اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لونش شالية فيو بحر \لاجون بمقدم5% وتقسيط 8س

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600مليون=شاليه متشطب صف اول فيو بحر+كريستال لاجو

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب اطلالة علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاوس هاوس متشطب للبيع باطلالة مميزه ع البحر 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع مطل ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة مميزه ع اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع مطل ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600مليون=شاليه متشطب صف اول فيو بحر+كريستال لاجو

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 2غرفه علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه صف اول بسعر الLAUNCH ع 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف ع البحر بسعر الLAUNCH واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرف ع البحر بأقل مقدم واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه ع البحر بسعر ال LAUNCH واطول سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بلوكيشن مميز علي اللاجون للبيع

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب بدون اوفر بالقرب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٨٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة فندقية من Nobu خطوات للبحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nobu Service -Sea View بـأقل مقدم |ACs + متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة فيو البحر واللاجون 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه متشطب للبيع بأقل مقدم علي 8س مع سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة فيو البحر واللاجون 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة فيو البحر واللاجون 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه155م متشطب بالتكييفات,مقدم 2.6 مليون بفيو بحر

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع