عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 10

537 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بغرفتي نوم بإطلالة مفتوحة على الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف علي بعد خطواط من الشط قسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف فبو لاجون بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 9 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٦٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Ogami – الساحل الشمالي | سوديك

    Western House logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره طرح جديد في اوجامي (الساحل) بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بالتقسيط علي 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة ع البحر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية على البحر بسعر أقل من سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين متشطب بجاردن في اوجامي الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أوجامي 3 غرف متشطب بجاردن راس حكمة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠١٬٢٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الساحل الشمالي قسط علي 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز إطلالة لاجون بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر 5 غرف بالتقسيط على 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس دايركت على اللاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف فيو بحر بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع