عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 6

537 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٠٢٬٧٩٢ جنيه

    فيلا فيو بانورامي علي البحر واخده VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٩٢٬٩٧٧ جنيه

    فيلا فيو خيالي علي البحر متشطبه و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٨٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر لفترة محدودة من سوديك 5%مقدم شالية بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر دايركت بأقل سعر و 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية جاردن صف اول من سوديك بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بانورامي صف أول على اللاجون متشطب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وموقع شاليه غرفتين فيو على اللاجون بسوديك

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة على البحر، على اللاجون للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون مباشرة، بموقع مميز، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٤٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-من غير اوفر-موقع مميز-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر تشطيب كامل في Sodic

    Inn Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو بحر تشطيب كامل في Ogami

    Inn Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Sea View لوكيشن خيالي / متشطبة +ACs

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع فيو ع البحر في اوجامي راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البحر متشطب اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 181م Direct Sea View متشطب + ACs بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 4 غرف بإطلالة اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٧٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة على اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بإطلالة البحر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٠٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل تقسيط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٦١٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر، شاليه غرفتين بمساحة 150 متر، مباشر لاجون

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع