عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 34

1,089 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحر بأقل سعر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في العين السخنة، بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣١٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بجاردن صف اول فى ازهى على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 99 متر إطلالة على البحر غرفة نوم 0% 9Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + حديقة 88 متر 10 سنوات تشطيب كامل 5% 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 175 متر تشطيب كامل 10 سنوات أزها |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 189 متر موقع متميز 10 د عن مطار 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل 217 متر 10 سنوات قريب من التسليم مدار |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية122 متر الطابق الأرضي موقع متميز 0% DP

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم إطلالة مباشرة على البحر أزها الساحل |5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة تشطيب كامل إطلالة مباشرة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا 149 متر- تشطيب كامل على البحر أزها الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 189 متر موقع متميز جاهز للسكن 5% 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٢٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه يطل علي لاجون ف اقرب مرحله للبحر

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحرى اميز لوكيشن فى المشروع باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية تبدأ من شاليه على البحر بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بمطبخ وتكيفات للبيع ف ازهي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣١٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس للبيع من ازها راس الحكمة قسط 6سنين

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 62م رأس الحكمة - كومباوند أزها

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع