عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 25

1,086 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ 0% مقدم

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن متشطب فى ازها الساحل قسط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه بالتكيفات باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2027 فيلا دبل فيو لاجون وبحر تقسيط مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٤٬٠٠٨ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول علي الاجون ازها الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع دايركت على اللاجون و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بإطلاله على اللاجون بقسط يصل 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بمساحه مميزه و صف اول لاجون

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم في أزها الساحل الشمالي إطلاله لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم في أزها الساحل الشمالي علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم في أزها الساحل الشمالي علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا في أزها الساحل إطلالة على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في أزها بإطلالة على لاجون الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في أزها بإطلالة على لاجون الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بجاردن 200م على اللاجون دايركت

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بجاردن على اللاجون دايركت

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في اميز لوكيشن في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون - سنيور شاليه بموقع مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فيلا بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فيلا بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع